ABZU ön inceleme ve çekiliş!

0
94

ABZU için kısa sayılabilecek bir ön inceleme yaptık. Oyun nedir, nasıl kısaca görmeniz açısından en azından kısmi olarak bilgilendireceğini düşünüyorum. Videonun sonlarına doğru ses senkron sorunu oluştuğundan iki farklı parça olarak kaydetmek zorunda kaldım. Umarım bu durumu mazur görürsünüz! 🙂

Çekiliş için kısa bir bilgilendirme;

  • Video da iki defa anlamsız harfler göreceksiniz.
  • Bu anlamsız harflerden, anlamlı bir kelime yapmanızı ve bulduğunuz kelimeyi youtube‘daki videonun yorum kısmına. Bu durum size 1 çekiliş hakkı kazandıracak.
  • Facebook yorum kısmına, verdiğimiz anlamsız sıralı harflerden oluşan anlamlı bir kelime yanına bir arkadaşınızı tag’layıp yorum yazarsanız ek olarak 1 çekiliş hakkı daha kazanacaksınız.
  • Video’da belirtmediğimiz ek bir şey daha ekledik. Örneğin anlamsız harflerden herkes “portakal” yazdı ama siz ‘elma‘ yazdınız bu size 1 çekiliş hakkı daha kazandıracak. Yani en az hangi anlamlı kelime biri tarafından yazılmışsa o kişi 1 adet fazladan çekiliş hakkı kazanmış olacak. Örneğin 3 kişi portakal 2 kişi elma yazdı, 2 kişi fazladan 1 çekiliş hakkı kazanmış olacak.
  • 14.02.2017 tarihi 23.59 saatinde çekiliş sona erecek, bu süre sonrasında mesajlarınızı, yorumlarınızı düzenlerseniz çekiliş hakkını kaybedersiniz.
  • Çekilişi random.org aracılığı ile gerçekleştireceğiz.
  • Çekiliş sonucunu en geç 16.02.2017 tarihinde 23.59‘a kadar facebook ve youtube’da ilgili link altında açıklayacağız.
  • Kazanan arkadaş, bize facebook aracılığı ile ulaşıp, email adresine ulaştırdığı takdirde, kendisine steam gift olarak oyunu göndereceğiz.
  • Kazanan arkadaş 24 saat içerisinde bize ulaşmazsa yedek talihliye sırasını devretmiş olacak.
PAYLAŞ
Önceki İçerikAMD Ryzen ön bilgi ve fiyatlar!
Sonraki İçerikTardigradlar’ın çiftleşme döneminin gözlemlenmesi ve sonuçlar!
Atari 2600 ile teknoloji aşkı peydah olmuş ve bundan sonraki süreçte teknoloji hayatında önemli bir yer edinmiştir.Kendi yaşındakiler oyun oynamak ile yetinirken sahip olduğu bütün elektronik araçların içini açıp nasıl çalıştığına kafa yormuştur.Türkiye'ye iz bırakan paylaşım forumlarında yöneticilik yaptıktan sonra hepsini bırakarak yabancı forumlar da ve oyun serverlarında yöneticilik yapmıştır. Birden fazla eğitim dalında öğrenim görmüş asıl merakı olan bilim ve sanata yönelmiştir.Şimdi donanımtavsiye ve dizitavsiye sitelerinde yöneticilik yapmaktadır.