Hakkımızda / About us

Hakkımızda

Pozitif bilimlerin yıllar geçtikçe görmezden gelindiği ülkemizde,pozitif bilimlere bağlı kalarak yapılabilecek en iyi, en pratik, en akılcı çözümleri üretmek için yola çıktık.Günümüzde ki en basit teknolojik aletler bilimin ve sanatın birlikte harmanlaması ile yapılırken sadece tüketmeye yönelik girişimlerden hoşnut kalmadığımız için bu platformu kurduk.Teknolojik aletlerin üstün körü, tam hakim olunamayan özellikleri kullanıcılara aktarılırken, ilerleyen günlerde, aylarda veya yıllarda çıkan sorunlara kulak tıkayan, görmezden gelen donanım editörü  – kullanıcı ilişkileri her zaman bizleri rahatsız etmiştir.Satın alınan teknolojik aletlerin gerçekten ne işe yaradığını ve onunla yapılabilecek herşeyi basit bir şekilde anlatmak, her zaman en ince detayına kadar bilgi vermek biz donanimtavsiye.com kurucuları için her zaman önceliktir.

Amacımız bilimsel verileri ve teknolojik aletleri basit, sade ama ayrıntılı bir şekilde incelemek, sorgulamak.Bunun sonucunda yararları ve faydasız kısımlarını değerlendirerek okuyucularımıza sunmak.

donanimtavsiye.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.Şayet paylaşımlarımızı, önerilerimizi beğeniyorsanız, lütfen bu paylaşımlarımızı sevdikleriniz paylaşın.Ayrıca sitemizde aktif bulunarak, konulara yorum,görüş veya sorularınızı yazarak sizde katkıda bulunabilirsiniz.

İletişim

Ekibimizle her zaman  konular atlındaki yorum kısmından  iletişim kurabilir , sosyal hesaplarımıza mesaj bırakabilirsiniz.

DonanımTavsiyesine ihtiyacım var! Size nasıl ulaşabilirim ?

Bize iletişim başlığı altında belirttiğimiz gibi  sosyal medya hesaplarımız üzerinden, ilgili konular altında ki yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Facebook sayfamızın bağlantısı; www.facebook.com/donanimtavsiye/


Kurumsal İletişim

E-posta ; iletisim [@] donanimtavsiye.com

Donanım Haberleri ve Davetiyeleri için ; iletisim [@] donanimtavsiye.com

Ürünlerinizin incelemesi ve kargo ulaştırmak için ; kayrah [@] donanimtavsiye.com’a mesaj göndererek detayları öğrenebilirsiniz.

Reklam iletişimi için ; reklam [@] donanimtavsiye.com

DonanımTavsiye’de reklam ile ilgili bilgi almak istiyorsanız lütfen kurumsal e-posta adresiniz ile iletişime geçiniz ve sizlere geri dönüş için lütfen kurumsal iletişim bilgilerinizi bırakınız.


Künye;

Genel Müdür ; Kayrah

Genel Yayın Yönetmeni ; Minions

Gönüllü Editör; Carnage86

Katkı da bulunanlar ; 

Editör ve Yazı kontrol sorumlusu ; dilasup

Yurtdışı Gezi sorumlusu ve  Editör ; SonBaris

Emperor Sempatizanı ; Judassem


About Us

We have two of the most experienced Hardware Reviewers, in Republic of Turkey.
We are reading many articles as possible about hardwares and their features and  using this experience in practical way . To get such experience, we  know how important physic, mathmatics and chemistry can be.

For information and contact for your product to test it ;

E-mail ; contact [@] donanimtavsiye.com

Donations

Donations are neither required, nor expected but if you do donate us , we would be appreciated very much.

-Note ; we love to make reviews of your product.You can always contact with us about it.We love to hear from you.