Mass Effect Andromeda‘nın çıkışına az bir süre kalmışken ve yayınlanan videolarla bizlerin ağzının suyunu akıtırken bazı detaylar da reddit’te paylaşılmaya devam ediliyor.

Mass Effect Andromeda ile ilgili soru & cevap bölümünde bir youtuber EA Avustralya tarafından, Mass Effect Andromeda oyununu denemesi için çağrılmış.

Söylediğine göre, oyunun gerçekten harika bir ortama sahip olduğunu ve TPS kamerasına sahip olan oyunlar içinde, savaş dinamiği, çatışma ve doygunluk olarak oynadığı en iyi aksiyon oyunlarından biri olduğunu belirtmiş.

Eklenen Jetpack gibi öğelerin göreceli olarak oyunu iyi bir etki kattığını ama bazı yerlerde hala garip durumların ortaya çıktığını söylüyor.

Aksiyona önem verdiklerinden, önceki oyunlarda sahip olduğu RPG öğelerinden uzak bir görüntü sergilediğini de eklemiş.

Karakterlerin, bio özelleştirmesi, upgradeler vb konuların oldukça iyi olduğunu da eklemiş.

Ayrıca geniş geniş alan olarak sadece 2 adet gezegeni ziyaret etmiş ve bu gezegenlerin Dragon Age: Inquisition haritalarında olduğu gibi bir his verdiğini ne çok geniş ve bu yüzden içi boş olduğunu ne de çok küçük ve sıkışmış hissi verdiğini de belirmiş.

İlgili reddit yazısına, soru & cevap kısmına buradan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikMiddle-Earth: Shadow of War yayınlanan bir video ile duyuruldu!
Sonraki İçerikAMD Ryzen Wraith soğutucusuna genel bakış!
Atari 2600 ile teknoloji aşkı peydah olmuş ve bundan sonraki süreçte teknoloji hayatında önemli bir yer edinmiştir.Kendi yaşındakiler oyun oynamak ile yetinirken sahip olduğu bütün elektronik araçların içini açıp nasıl çalıştığına kafa yormuştur.Türkiye'ye iz bırakan paylaşım forumlarında yöneticilik yaptıktan sonra hepsini bırakarak yabancı forumlar da ve oyun serverlarında yöneticilik yapmıştır. Birden fazla eğitim dalında öğrenim görmüş asıl merakı olan bilim ve sanata yönelmiştir.Şimdi donanımtavsiye ve dizitavsiye sitelerinde yöneticilik yapmaktadır.