Samsung, Galaxy J3 Pro modelini resmen duyurdu. Segmentine göre daha güçlü olan Galaxy J3 Pro hakkında detaylar haberimizde.

Samsung, tartışmasız en çok çeşit telefon modeline sahip olan şirket. Koreli firmanın bir süredir sızdırılan edilen telefonu J3 ise bugün itibariyle resmen olarak duyuruldu. Samsung’un Çin sitesine göre telefon Galaxy J3 Pro olarak adlandırılıyor.

Galaxy J3 2016’nın gelişmiş sürümü olarak karşımızda olan Galaxy J3 Pro, Geçtiğimiz Ocak ayından bu yana akıllı telefon söylentilerinde adı geçen bir cihazdı.

Kamera üst düzey

Pro ekinden de anlaşılabileceği gibi telefon diğer modele nazaran daha fazla şey sunmak için ortaya çıkarılmış.  Özellikle kamera konusunda büyük değişikliğe gidilen modelde 5 megapikselden 8 megapiksele yükselinmiş. Ön kamera ise 2 MP değerinden 5 MP değerine çıkmış. 2 GB RAM sunulan cihazın diğer modelinde 1,5 GB RAM vardı.

Samsung-J3-Pro

Cihazın depolama kapasitesinde de artış görüyoruz. MicroSD kart desteği de verilen cihazda 16 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Bu alan, diğer cihazda sadece 8 GB idi.

Çift Hat Kullanılabiliyor

Ekran konusunda bir değişiklik yapılmayan cihaz, 5 inçlik Super AMOLED HD ekranlakarşımıza çıkıyor. 1,2 GHz hızında Snapdragon 410 yonga setinden güç alan J3 Pro, 4G bağlantıya ve çift SIM kart desteğiyle karşımızda olacak.

KAYNAKcepkolik
PAYLAŞ
Önceki İçerikAstronotlar şişirilebilir yaşam kapsülüne girdi
Sonraki İçerikDeus Ex: Mankind Divided 18 dakikalık tanıtım!
Atari 2600 ile teknoloji aşkı peydah olmuş ve bundan sonraki süreçte teknoloji hayatında önemli bir yer edinmiştir.Kendi yaşındakiler oyun oynamak ile yetinirken sahip olduğu bütün elektronik araçların içini açıp nasıl çalıştığına kafa yormuştur.Türkiye'ye iz bırakan paylaşım forumlarında yöneticilik yaptıktan sonra hepsini bırakarak yabancı forumlar da ve oyun serverlarında yöneticilik yapmıştır. Birden fazla eğitim dalında öğrenim görmüş asıl merakı olan bilim ve sanata yönelmiştir.Şimdi donanımtavsiye ve dizitavsiye sitelerinde yöneticilik yapmaktadır.